Ledergruppe

Gunnar Bøyum
Adm. direktør
93 25 25 00
gb@aspelinramm.no

Christopher Utne
Finansdirektør
40 02 05 50
chu@aspelinramm.no

Mona Aarebrot
Direktør Marked og Drift
97 68 92 25
maa@aspelinramm.no

Trond Erik Sveen
Direktør Prosjekt og utbygging
97 19 51 77
Trond.erik.sveen@aspelinramm.no

Maren Bjerkeng
Direktør Utvikling
98 47 64 19
maren@aspelinramm.no

Kjersti Folvik
Direktør Miljø og Innovasjon
99 60 43 30
kf@aspelinramm.no

Jennie Almén
HR- og Organisasjonsutviklingssjef Konsern
92 27 21 71
ja@aspelinramm.no

Marked og drift

Mona Aarebrot
Direktør Marked og Drift
97 68 92 25
maa@aspelinramm.no

Silje Kristiansen
Marked- og kommunikasjonsrådgiver
91 35 95 25
silje.kristiansen@aspelinramm.no

Frode Rønne Malmo
Konseptsjef Bygulv
91 16 66 86
frode.ronne.malmo@aspelinramm.no

Halvor Løvlien Lutnæs
Markedssjef
45 83 59 41
hll@aspelinramm.no

Nina Westby Ranum
Eiendomssjef Oslo Sentrum
92 25 16 04
nina.westby.ranum@aspelinramm.no

Morten Doresius
Eiendomssjef Oslo Nord
92 85 99 14
md@aspelinramm.no

Anne-Cathrine de Lange
Eiendomssjef Vulkan
90 96 80 16
acdl@aspelinramm.no

Mette Schi Saastad
Eiendomsforvalter Rosenholm Campus
90 50 21 72
mette.saastad@aspelinramm.no

Kristin Støfringsdal
Eiendomsforvalter Vulkan
48 03 80 31
kristin@vulkanoslo.no

Lenn Solheim
Controller Vulkan (i permisjon)
90 82 06 18
lenn.solheim@aspelinramm.no

Jonas Ramm
Spesialprosjekter Utland
90 14 12 14
jonas.ramm@aspelinramm.no

Oddbjørn Berget
Teknisk sjef
97 01 40 41
oddbjorn.berget@aspelinramm.no

Lisbeth Sørlie
Driftskoordinator
40 24 40 63
lisbeth.sorlie@aspelinramm.no

Fred Ivar Bergsbakk
Byggeleder
90 03 62 00
fred.ivar.bergsbakk@aspelinramm.no

Tore Lingjærde
Driftssjef Oslo Nord
90 87 51 42
tl@aspelinramm.no

Jens Andersen
Driftstekniker Oslo Nord
90 82 82 61
jens.andersen@aspelinramm.no

Jan Sunde
Driftstekniker Oslo Nord
91 74 79 44
js@aspelinramm.no

Marius Berntsen
Driftstekniker Rosenholm Campus
46 54 45 95
marius.berntsen@rosenholmcampus.no

Thomas Bringsverd
Driftssjef Oslo Sentrum
48 01 28 66
tb@aspelinramm.no

Tron Nordhaug
Driftssjef Vulkan
90 17 14 12
tron.nordhaug@aspelinramm.no

Espen Nilsen
Driftstekniker Vulkan
95 28 52 62
Espen.nilsen@aspelinramm.no

Øystein Lien
Driftstekniker Vulkan
40 08 80 28
Oystein.Lien@aspelinramm.no

Naser Fetisi
Driftstekniker Vulkan
41 03 84 11
fetisi@vulkanoslo.no

Ken Randem
Driftstekniker Vulkan
92 67 69 22
ken.randem@aspelinramm.no

Jan Andreas Olofsson
Vaktmesterassistent Vulkan
90 10 12 47
jan_andreas@live.no

Prosjekt og utbygging

Trond Erik Sveen
Direktør Prosjekt og utbygging
97 19 51 77
Trond.erik.sveen@aspelinramm.no

Rolf Hammerseth
Prosjektsjef
90 08 61 20
rolf.hammerseth@aspelinramm.no

Arnulv Eskeland
Prosjektsjef
40 63 75 43
ae@aspelinramm.no

Kenneth Harstad
Prosjektleder
41 61 87 53
kenneth.harstad@aspelinramm.no

Christian Gjerulff
Prosjektleder
90 58 53 94
cg@aspelinramm.no

Jostein Swensen
Prosjektleder
99 45 88 10
jsw@aspelinramm.no

Utvikling

Maren Bjerkeng
Direktør Utvikling
98 47 64 19
maren@aspelinramm.no

Ingvild J. Roald
Prosjektleder Utvikling
41 44 03 22
ir@aspelinramm.no

Vanessa Vindvik
Prosjektleder Utvikling
92 29 95 75
vv@aspelinramm.no

Økonomi

Christopher Utne
Finansdirektør
40 02 05 50
chu@aspelinramm.no

Magnus Brænden
Konserncontroller
95 16 83 29
mb@aspelinramm.no

Knut Halvor Stensrud
Konsernregnskapssjef
95 23 33 78
khs@aspelinramm.no

Bjørg Hopstad
Økonomisjef
97 74 50 58
bjorg.hopstad@aspelinramm.no

Ellen Skammelsrud
Regnskapssjef
90 85 17 92
ellen@aspelinramm.no

Heming Rydland
Regnskapssjef
97 79 50 03
hr@aspelinramm.no

Ninette Jurs
Administrasjonskonsulent
92 83 54 10
ninette.jurs@aspelinramm.no

Mona Hansegård
Økonomimedarbeider
40 24 17 21
mona.hansegaard@aspelinramm.no

Jeanie Waage
Resepsjonist/sekretær
95 24 02 82
jw@aspelinramm.no

Per Gjesbach
Økonomi- og regnskapsrådgiver
91 19 98 46
per.gjesbach@aspelinramm.no

VIA/Ruseløkkveien 26 (Joint venture med Storebrand)

Dagfinn Godell
Daglig leder VIA/ Ruseløkkveien 26
90 91 22 24
dagfinn.godell@aspelinramm.no

Anders Ombudstvedt
Prosjektsjef kommersiell utvikling VIA/ Ruseløkkveien 26
95 90 45 48
anders@aspelinramm.no

Ulrik Aakervik Andersen
Prosjektleder VIA/ Ruseløkkveien 26
93 86 14 54
ua@aspelinramm.no